Haber

Samsunspor’a ek gelir sağlayacak olan “Taraftar Akışı” devreye girdi.

SporToto 1. Lig gruplarından Yılport Samsunspor’a ek gelir sağlayacak olan “Taraftar Akışı” devreye girdi.

Samsunspor Kulüpler Birliği Başkan Yardımcısı Savaş Boyar, Nuri Asan Tesisleri’nde düzenlenen tanıtım toplantısında taraftar çaylarının kulübe katkı sağlayacağını söyledi.

Bir firma ile anlaşarak Samsunspor markasıyla taraftar çayı ürettiklerini anlatan Boyar, “Cumhuriyetimizin kuruluşunun 100. yılında şehrimizin markaları olan futbol ve basketbol takımlarımıza şampiyonluklar yakışacak. ve inşallah gerçekleşir.Samsunspor Kulüpler Birliği olarak imza attığımız bu proje derneğimize maddi ve manevi katkı sağlayacaktır.Maddi katkısı gelir, manevi katkısı ise çarşıda çay satışı olacaktır. personelimizin seçkin renkleri. Bu kampanyanın önümüzdeki yıllarda da devam etmesini diliyoruz. Samsunsporlu olarak çayımızın ilk kez böyle bir düzenleme ile hanelere girmesinden dolayı mutluyuz. Hayranlarımızı çayımızı almaya davet ediyorum.” dedi.

Dernek yönetim kurulu üyesi Arzu Uslu, yarından itibaren taraftarların çaylarının raflardaki yerini alacağını belirterek, “Biz de bir yudum çay içiyoruz, çayımızı da ikram ediyoruz. kulübümüze, önce ilimizde sonra tüm Türkiye’de yaşayan Samsunsporluların ve hatta diğer taraftarların damak tadına katkı sağlayacağına inanıyoruz.Birinci sınıf kalitede olan çayımıza her kesimin ilgi göstereceğine inanıyoruz. Samsunspor halkının özellikle kadrosuna sahip çıkacağını ifade etti. terimleri kullandı.

Samsunspor Yönetim Kurulu Üyesi Soner Soykan da herkese hayırlı işler diledi.

Tanıtım toplantısında Samsunspor futbolcusu Celil Yüksel ile basketbol takımı oyuncuları da hazır bulundu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu