Teknoloji

2023 Shelby Mustang Mach-E GT Tanıtıldı!

ABD’li otomobil şirketi en çok Ford Mustang’deki hileleriyle tanınır Shelby ilk elektrikli otomobilini resmen tanıttı. Tahmin edilebileceği gibi, bu araba da Mustang üzerine inşa edilmiş, ancak değerli bir şey var. Shelby, bu kez Ford Mustang Mach-E Kendisi tasarladı. Gelin hep birlikte Shelby Mustang Mach-E GT’ye daha yakından bakalım.

2023 modeli olarak lanse edilen Shelby Mustang Mach-E GT, dış görünüş olarak genel olarak orijinal SUV ile aynı. Bu içerikte; aracın keskin sınırları var LED takviyeli Farlar olduğu gibi bırakıldı. Bununla; Afterlight’lar da yepyeni versiyonla aynı. Ama Shelby’ye özel kaplamave kaporta renginin gövdeden farklı olması bu araçta bir farklılık olduğunu anlamanıza yardımcı olacaktır.

2023 Shelby Mustang Mach-E GT ile tanışın!

Shelby maalesef Mustang Mach-E’nin içini özelleştirdi. göstermedi . Ancak markanın işi performans olduğu için iç tasarıma da dokunacaktır. düşünmüyoruz . merak edenler için; Aşağıda orijinal Mustang Mach-E’nin iç mekanını bırakıyoruz.

Kaputun altında da Shelby’nin yaptığı özel bir çalışma yok. 255 veya 282 beygir gücü sunan orijinal elektrikli SUV motor seçenekleri 2023 model Shelby Mustang Mach-E GT de mevcut. Şimdi bunu söyleyebilirsin shelby ne yaptı ? Bu aracı orijinalinden farklı kılan nedir?

İçeriğimizin başında temel olarak araca görsel dokunuşların yapıldığını aktarmıştık. Teknik değişiklikler daha kilo vermek hakkında . Mühendisler aynaları, kaputu, ızgarayı ve külbütör panellerini karbon fiber cihazlarla değiştirdiler. Ayrıca Shelby Mustang Mach-E GT özel bir süspansiyon kullanıyor. Bu süspansiyon, aracı orijinalinden daha alçak yaptı. Shelby, aracın menzilini ve bu süreçlerin performansını değerlendirir. ne kadar etkilerhiçbir şey söylemedi

2023 Shelby Mustang Mach-E GT, 27.488 $’dan başlayan fiyatlarlafiyatlarla satın alınabilir.

Orijinal Mustang Mach-E hakkında detaylı bilgi için

koyulhisarajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu