Teknoloji

The Economist’in 2024 Kapağı Bu Yıl da Sosyal Medyada Trend Trend Oldu: İşte Komplo Teorilerine Malzeme Olan Kapakla İlgili Paylaşımlar

Dünyanın en büyük dergilerinden biri olan The Economist, her yılın sonunda bir sonraki yılın kapağını yayınlıyor. İş dünyası, ekonomi, siyaset, teknoloji ve daha birçok kategoride içeriğiyle karşımıza çıkan Londra merkezli derginin bu kapakları düzenli olarak gündemde yer alıyor.

Şimdi Ekonomist 2024 kapağı Paylaşıldı. Tahmin edebileceğiniz gibi kapak birçok detayla donatıldığı için sosyal medya platformlarında kısa sürede konuşulmaya başlandı.

The Economist’in 2024 kapağı:

The Economist’in 2024 kapağına baktığımızda dünyaya dair detayların yer aldığını görüyoruz. Kapağa, Putin ve Zelensky’nin vurguladığı Rusya-Ukrayna gerilimi, muhtemelen 2024 ABD seçimlerini gösteren bir sandık, yapay zeka detayı, para birimlerine ilişkin tablo, elektrikli arabalar ve daha birçok konu eklendi.

2024 kapağı yayınlanır yayınlanmaz sosyal medya kullanıcıları tarafından gündeme getirildi. Her yıl olduğu gibi bu yıl da pek çok kişi kapakla ilgili görüşlerini dile getirdi ve Komplo teorileri üretmeye başladı.

Kapakla ilgili sosyal medyada paylaşılan bazı paylaşımlar şöyle:

 

2023’ün kapağı için:

 

senkayahaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu